Згідно з висновками Міжнародної місії виборчий процес був відкритий, конкурентний, добре організований та продемонстрував повагу до дотримання демократичного процесу. Відзначається створення належної законодавчої бази для проведення демократичних виборів, прозорість та акуратність процесу голосування та підрахунку голосів; високо оцінюється діяльність Центральної виборчої комісії, прозоре функціонування системи акредитації міжнародних спостерігачів та представників громадськості.
Місія констатує, що з огляду на незаконну анексію Кримського півострова Російською Федерацією та тимчасовий контроль незаконних збройних формувань над окремим районами Донецької та Луганської областей, значна частина населення нашої держави не змогла взяти участь у виборах.
Високо цінуємо безпрецедентну увагу, яку було продемонстровано міжнародним співтовариством до місцевих виборів в Україні 25 жовтня ц.р. Свідченням цього стало направлення на запрошення української сторони рекордної в історії моніторингу за місцевими виборами в Україні кількості спостерігачів – 1555, з яких 684 спостерігачі було направлено Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ), 57 – Радою Європи, 12 – Європейським парламентом. Розглядаємо це як визнання міжнародною спільнотою важливості продовження дотримання Україною позитивних стандартів у проведенні демократичних виборів, досягнутих в ході президентських та парламентських виборів 2014 року.
Свідомі того, що виборчий процес в Україні, як й у будь-якій іншій демократичній державі, не позбавлений недоліків та потребує подальшого удосконалення. Українська сторона уважно вивчить конкретні рекомендації остаточного звіту БДІПЛ ОБСЄ щодо вдосконалення виборчого процесу в Україні, оприлюднення якого очікується орієнтовно через 8 тижнів після завершення виборів.