Постійне представництво України при Раді Європи

Київ 23:55

Дмитро Кулеба: «Досвід України є важливим скрізь у світі, де Росія намагається завдавати ударів»

19 лютого, 14:35

З нагоди четвертої річниці початку російської агресії проти України Постійне представництво України при Раді Європи провело у Страсбурзі презентацію англомовної версії книги українського політичного експерта Євгена Магди «Гібридна агресія Росії: Уроки для світу».

«Головна зброя сьогодні – інформація та її інтерпретація. Протягом 4 років … боротьба йде не за території, а за свідомість. Я впевнений, що Україна не є кінцевою метою російської гібридної агресії. Кремль намагається зруйнувати Європейський Союз», - зазначив Євген Магда у своїй презентації.

«Досвід України є важливим скрізь у світі, де Росія намагається завдавати ударів. Рада Європи теж є полем битви і на гібридні атаки Росії організація має навчитися відповідати нестандартно, але згуртовано. Лише так можна захистити цінності та принципи Ради Європи», - наголосив Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Останні новини

Обрання делегатів від України на керівні посади у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи | 07 листопада, 11:02

6 листопада 2018 року розпочалася 35-а сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. У сесії бере участь делегація України на чолі з заступником міського голови – секретарем Київської міської ради В.Прокопівим.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба закликав Комісара РЄ з прав людини сприяти звільненню українських політв’язнів в Росії та на окупованих територіях і моніторити ситуацію з правами людини в Криму | 04 жовтня, 15:40

3 жовтня Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба закликав Комісара Ради Європи з прав людини Дуню Міятович докладати зусиль для продовження моніторингу ситуації з правами людини в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим.

Перший «арт-майнінг» у дипломатичній установі України | 14 вересня, 18:41

13 жовтня Постійне представництво України при Раді Європи провело у Страсбурзі (Франція) офіційне прийняття з нагоди Дня незалежності України. Урочистий захід відбувся в будівлі дипломатичної місії, яку знаменитий український художник Роман Мінін своєю виставкою «Арт-майнінг» перетворив на сучасний арт-простір.

Україна вперше здійснила добровільний внесок до бюджету Ради Європи | 04 вересня, 18:05

Сьогодні у Страсбурзі була завершена процедура здійснення добровільного внеску України до бюджету Ради Європи у обсязі 400 тисяч доларів США.

Постійний представник України при Раді Європи передав грамоту про ратифікацію Верховною Радою України протоколів 15 і 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод | 22 березня, 17:28

22 березня Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба передав до Організації грамоту про ратифікацію Верховною Радою України Протоколу № 15 про внесення змін до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколу № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.