Постійне представництво України при Раді Європи

Київ 01:34

Україна закликала Комісара Ради Європи з прав людини вимагати звільнення професора Козловського

31 травня 2017, 15:36

31 травня 2017 року у рамках 1287-го засідання Комітету міністрів Ради Європи відбувся обмін думками з  Комісаром РЄ з прав людини Нільсом Муйжніексом.

Постійний представник України при Ради Європи Дмитро Кулеба поінформував делегації держав-членів РЄ про перебіг справи професора Ігоря Козловського, зокрема про тривале утримання за гратами та нещодавнє протизаконне рішення про його подальше позбавлення волі. Дмитро Кулеба закликав Комісара втрутитись у цю справу та, використовуючи свої повноваження у цій сфері, вимагати звільнення професора Козловського.

Останні новини

«Місто 12 зірок»: визнання Радою Європи внеску українських міст у розвиток місцевої демократії | 20 лютого, 18:46

19 лютого 2018 р. у Страсбурзі під час Європейського тижня місцевої демократії за підтримки Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи відбулося щорічне координаційне засідання міст, що беруть участь у реалізації цієї загальноєвропейської акції. 

Родичі ув’язнених в Росії українських військових моряків просять про допомогу Раду Європи | 07 лютого, 18:36

4 лютого 2019 року Постпредство офіційно передало листи родичів ув’язнених в Росії українських військових моряків Генеральному Секретарю Ради Європи Т.Ягланду та Комісару РЄ з прав людини Д.Міятович.

Обрання делегатів від України на керівні посади у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи | 07 листопада 2018, 11:02

6 листопада 2018 року розпочалася 35-а сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. У сесії бере участь делегація України на чолі з заступником міського голови – секретарем Київської міської ради В.Прокопівим.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба закликав Комісара РЄ з прав людини сприяти звільненню українських політв’язнів в Росії та на окупованих територіях і моніторити ситуацію з правами людини в Криму | 04 жовтня 2018, 15:40

3 жовтня Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба закликав Комісара Ради Європи з прав людини Дуню Міятович докладати зусиль для продовження моніторингу ситуації з правами людини в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим.

Перший «арт-майнінг» у дипломатичній установі України | 14 вересня 2018, 18:41

13 жовтня Постійне представництво України при Раді Європи провело у Страсбурзі (Франція) офіційне прийняття з нагоди Дня незалежності України. Урочистий захід відбувся в будівлі дипломатичної місії, яку знаменитий український художник Роман Мінін своєю виставкою «Арт-майнінг» перетворив на сучасний арт-простір.