Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 15:17

Постійний представник України висловив підтримку діяльності Конгресу РЄ

25 жовтня, 19:17

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1298-му засіданні Комітету міністрів РЄ (Обмін думками з Президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстрьом)

Пані Президент,

Хотів би щиро подякувати за відмінну презентацію результатів засідання Конгресу.

Конгрес, як провідний спостерігач на місцевому та регіональному рівнях відіграє значну роль у відстоюванні наших фундаментальних цінностей - демократії, прав людини та верховенства права.

Він залишається джерелом ініціатив та провідником розвитку місцевого самоврядування.

Ми високо цінуємо існуючий високий рівень співпраці та діалогу між Україною та Конгресом.

Кращі практики та рекомендації Конгресу були реалізовані в ході успішного процесу реформи децентралізації і це є нашим спільним досягненням.

Ми очікуємо на візит в Україну делегації Конгресу високого рівня, яка дозволить нам підсумувати результати нашої роботи, виявити існуючі виклики та спільно визначити перспективи нашої майбутньої співпраці.

Пані Президент, оскільки у вашій доповіді Ви згадали про гармонізацію, дозвольте мені також прокоментувати це питання. До цього часу Україна не підтримувала ідею гармонізації. Ми ретельно вивчаємо цю амбітну ідею та її можливі далекосяжні наслідки для роботи Ради Європи. Однак ми вважаємо, що якщо така гармонізація буде розпочата, Конгрес і, можливо, деякі інші органи Ради Європи повинні стати її частиною.

Бажаємо Вам успіхів у Вашій подальшій діяльності. Ви можете розраховувати на підтримку України.

Останні новини

Постійний представник висловив занепокоєння відсутністю уваги РЄ до ситуації з правами людини в Криму та Донбасі | 29 листопада, 19:03

Виступ Постійного представника України Дмитра Кулеби на 1301-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи (презентація 3-го квартального звіту Комісара РЄ з прав людини за 2017 рік)

Україна підтверджує свою підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Грузії | 08 листопада, 17:43

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1299-му засіданні Комітету міністрів РЄ (розгляд питання "Консолідована доповідь Генерального секретаря щодо конфлікту в Грузії")

Постійний представник України закликав Раду Європи захистити населення Криму від свавілля держави-окупанта | 17 жовтня, 14:19

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1297-му засіданні Комітету міністрів РЄ

Місцеві влади поглиблюють співпрацю з Радою Європи | 17 жовтня, 14:12

16 жовтня 2017 розпочався робочий ознайомчий візит до Ради Європи представників місцевих органів влади України. У заході, що триватиме до 20 жовтня, беруть участь члени делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад РЄ, їх заступники, а також мери міст, які залучені до реалізації окремих проектів у сфері місцевого самоврядування.

Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії відкриття Зірки Героям Небесної сотні | 12 жовтня, 11:53

11 жовтня в ході робочого візиту до Страсбурга Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії відкриття Зірки Героям Небесної сотні, яка буде встановлена на Алеї зірок біля будівлі Ради Європи.