Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 14:08

Постійний представник України висловив підтримку діяльності Конгресу РЄ

25 жовтня 2017, 19:17

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1298-му засіданні Комітету міністрів РЄ (Обмін думками з Президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстрьом)

Пані Президент,

Хотів би щиро подякувати за відмінну презентацію результатів засідання Конгресу.

Конгрес, як провідний спостерігач на місцевому та регіональному рівнях відіграє значну роль у відстоюванні наших фундаментальних цінностей - демократії, прав людини та верховенства права.

Він залишається джерелом ініціатив та провідником розвитку місцевого самоврядування.

Ми високо цінуємо існуючий високий рівень співпраці та діалогу між Україною та Конгресом.

Кращі практики та рекомендації Конгресу були реалізовані в ході успішного процесу реформи децентралізації і це є нашим спільним досягненням.

Ми очікуємо на візит в Україну делегації Конгресу високого рівня, яка дозволить нам підсумувати результати нашої роботи, виявити існуючі виклики та спільно визначити перспективи нашої майбутньої співпраці.

Пані Президент, оскільки у вашій доповіді Ви згадали про гармонізацію, дозвольте мені також прокоментувати це питання. До цього часу Україна не підтримувала ідею гармонізації. Ми ретельно вивчаємо цю амбітну ідею та її можливі далекосяжні наслідки для роботи Ради Європи. Однак ми вважаємо, що якщо така гармонізація буде розпочата, Конгрес і, можливо, деякі інші органи Ради Європи повинні стати її частиною.

Бажаємо Вам успіхів у Вашій подальшій діяльності. Ви можете розраховувати на підтримку України.

Останні новини

Постійний представник України при Раді Європи передав грамоту про ратифікацію Верховною Радою України протоколів 15 і 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод | 22 березня, 17:28

22 березня Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба передав до Організації грамоту про ратифікацію Верховною Радою України Протоколу № 15 про внесення змін до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколу № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин опублікував четверту доповідь щодо України | 16 березня, 16:17

15 березня Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин опублікував четверту доповідь про виконання цієї Конвенції Україною разом з коментарями Уряду. 

Україна запропонувала Раді Європи зробити низку кроків для захисту прав людини в Криму – Дмитро Кулеба | 26 лютого, 12:23

26 лютого 2018 р., у День спротиву окупації Криму Росією, Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба вніс на розгляд держав-членів та керівництва Ради Європи комплекс кроків, які можуть бути зроблені для поліпшення ситуації з правами людини в Криму.

Новий План дій Ради Європи для України сприятиме виконанню Угоди про асоціацію з ЄС | 21 лютого, 16:40

21 лютого 2018 р. Комітет міністрів Ради Європи ухвалив рішення про затвердження Плану дій РЄ для України на 2018-2021 рр.

Дмитро Кулеба: «Досвід України є важливим скрізь у світі, де Росія намагається завдавати ударів» | 19 лютого, 14:35

З нагоди четвертої річниці початку російської агресії проти України Постійне представництво України при Раді Європи провело у Страсбурзі презентацію англомовної версії книги українського політичного експерта Євгена Магди «Гібридна агресія Росії: Уроки для світу».