Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 12:06

Постійний представник України висловив підтримку діяльності Конгресу РЄ

25 жовтня 2017, 19:17

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1298-му засіданні Комітету міністрів РЄ (Обмін думками з Президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстрьом)

Пані Президент,

Хотів би щиро подякувати за відмінну презентацію результатів засідання Конгресу.

Конгрес, як провідний спостерігач на місцевому та регіональному рівнях відіграє значну роль у відстоюванні наших фундаментальних цінностей - демократії, прав людини та верховенства права.

Він залишається джерелом ініціатив та провідником розвитку місцевого самоврядування.

Ми високо цінуємо існуючий високий рівень співпраці та діалогу між Україною та Конгресом.

Кращі практики та рекомендації Конгресу були реалізовані в ході успішного процесу реформи децентралізації і це є нашим спільним досягненням.

Ми очікуємо на візит в Україну делегації Конгресу високого рівня, яка дозволить нам підсумувати результати нашої роботи, виявити існуючі виклики та спільно визначити перспективи нашої майбутньої співпраці.

Пані Президент, оскільки у вашій доповіді Ви згадали про гармонізацію, дозвольте мені також прокоментувати це питання. До цього часу Україна не підтримувала ідею гармонізації. Ми ретельно вивчаємо цю амбітну ідею та її можливі далекосяжні наслідки для роботи Ради Європи. Однак ми вважаємо, що якщо така гармонізація буде розпочата, Конгрес і, можливо, деякі інші органи Ради Європи повинні стати її частиною.

Бажаємо Вам успіхів у Вашій подальшій діяльності. Ви можете розраховувати на підтримку України.

Останні новини

Постійний представник України роз'яснив відповідність нового закону щодо окупованих районів Донбасу міжнародним зобов'язанням України | 07 лютого, 18:08

Заява делегації України на 1306-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи, 7 лютого 2018 року, Страсбург

Постійний представник України нагадав про необхідність виконання Росією рішень ПАРЄ | 01 лютого, 16:47

Заява Делегації України на 1305-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи, 31 січня 2018 року, Страсбург

Постійний представник висловив занепокоєння відсутністю уваги РЄ до ситуації з правами людини в Криму та Донбасі | 29 листопада 2017, 19:03

Виступ Постійного представника України Дмитра Кулеби на 1301-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи (презентація 3-го квартального звіту Комісара РЄ з прав людини за 2017 рік)

Україна підтверджує свою підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Грузії | 08 листопада 2017, 17:43

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1299-му засіданні Комітету міністрів РЄ (розгляд питання "Консолідована доповідь Генерального секретаря щодо конфлікту в Грузії")

Постійний представник України закликав Раду Європи захистити населення Криму від свавілля держави-окупанта | 17 жовтня 2017, 14:19

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1297-му засіданні Комітету міністрів РЄ