Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 12:07

Місцеві влади поглиблюють співпрацю з Радою Європи

17 жовтня 2017, 14:12

16 жовтня 2017 розпочався робочий ознайомчий візит до Ради Європи представників місцевих органів влади України. У заході, що триватиме до 20 жовтня, беруть участь члени делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад РЄ, їх заступники, а також мери міст, які залучені до реалізації окремих проектів у сфері місцевого самоврядування.

Учасники матимуть можливість ознайомитись із статутною роботою Конгресу, здійснити обмін досвідом  та знаннями щодо місцевої та регіональної демократії та розширити свої зв’язки як на національному, так і на європейському рівні.

Виступаючи на відкритті заходу Постійний представник України у Раді Європи Дмитро Кулеба відзначив провідну роль Конгресу та висловив вдячність Президенту Г.Мозлер-Тьорнстрьом за особливу увагу до України та допомогу здійсненні реформи децентралізації, наголосивши, що рекомендації РЄ у цьому зв’язку вже широко впроваджуються в Україні.

Ознайомчий візит відбувається у рамках проекту "Сприяння місцевій демократії в Україні", який реалізується Конгресом з 2015 року у рамках Плану дій для України на 2015-2017 роки. Основною метою заходу є покращення впровадження демократичних принципів в Україні шляхом посилення інституційних та керівних можливостей місцевих виборних представників та загальнодержавного поширення кращих практик місцевої демократії.

Останні новини

Постійний представник України роз'яснив відповідність нового закону щодо окупованих районів Донбасу міжнародним зобов'язанням України | 07 лютого, 18:08

Заява делегації України на 1306-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи, 7 лютого 2018 року, Страсбург

Постійний представник України нагадав про необхідність виконання Росією рішень ПАРЄ | 01 лютого, 16:47

Заява Делегації України на 1305-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи, 31 січня 2018 року, Страсбург

Постійний представник висловив занепокоєння відсутністю уваги РЄ до ситуації з правами людини в Криму та Донбасі | 29 листопада 2017, 19:03

Виступ Постійного представника України Дмитра Кулеби на 1301-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи (презентація 3-го квартального звіту Комісара РЄ з прав людини за 2017 рік)

Україна підтверджує свою підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Грузії | 08 листопада 2017, 17:43

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1299-му засіданні Комітету міністрів РЄ (розгляд питання "Консолідована доповідь Генерального секретаря щодо конфлікту в Грузії")

Постійний представник України висловив підтримку діяльності Конгресу РЄ | 25 жовтня 2017, 19:17

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1298-му засіданні Комітету міністрів РЄ (Обмін думками з Президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстрьом)