Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 14:09

Місцеві влади поглиблюють співпрацю з Радою Європи

17 жовтня 2017, 14:12

16 жовтня 2017 розпочався робочий ознайомчий візит до Ради Європи представників місцевих органів влади України. У заході, що триватиме до 20 жовтня, беруть участь члени делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад РЄ, їх заступники, а також мери міст, які залучені до реалізації окремих проектів у сфері місцевого самоврядування.

Учасники матимуть можливість ознайомитись із статутною роботою Конгресу, здійснити обмін досвідом  та знаннями щодо місцевої та регіональної демократії та розширити свої зв’язки як на національному, так і на європейському рівні.

Виступаючи на відкритті заходу Постійний представник України у Раді Європи Дмитро Кулеба відзначив провідну роль Конгресу та висловив вдячність Президенту Г.Мозлер-Тьорнстрьом за особливу увагу до України та допомогу здійсненні реформи децентралізації, наголосивши, що рекомендації РЄ у цьому зв’язку вже широко впроваджуються в Україні.

Ознайомчий візит відбувається у рамках проекту "Сприяння місцевій демократії в Україні", який реалізується Конгресом з 2015 року у рамках Плану дій для України на 2015-2017 роки. Основною метою заходу є покращення впровадження демократичних принципів в Україні шляхом посилення інституційних та керівних можливостей місцевих виборних представників та загальнодержавного поширення кращих практик місцевої демократії.

Останні новини

Постійний представник України при Раді Європи передав грамоту про ратифікацію Верховною Радою України протоколів 15 і 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод | 22 березня, 17:28

22 березня Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба передав до Організації грамоту про ратифікацію Верховною Радою України Протоколу № 15 про внесення змін до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколу № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин опублікував четверту доповідь щодо України | 16 березня, 16:17

15 березня Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин опублікував четверту доповідь про виконання цієї Конвенції Україною разом з коментарями Уряду. 

Україна запропонувала Раді Європи зробити низку кроків для захисту прав людини в Криму – Дмитро Кулеба | 26 лютого, 12:23

26 лютого 2018 р., у День спротиву окупації Криму Росією, Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба вніс на розгляд держав-членів та керівництва Ради Європи комплекс кроків, які можуть бути зроблені для поліпшення ситуації з правами людини в Криму.

Новий План дій Ради Європи для України сприятиме виконанню Угоди про асоціацію з ЄС | 21 лютого, 16:40

21 лютого 2018 р. Комітет міністрів Ради Європи ухвалив рішення про затвердження Плану дій РЄ для України на 2018-2021 рр.

Дмитро Кулеба: «Досвід України є важливим скрізь у світі, де Росія намагається завдавати ударів» | 19 лютого, 14:35

З нагоди четвертої річниці початку російської агресії проти України Постійне представництво України при Раді Європи провело у Страсбурзі презентацію англомовної версії книги українського політичного експерта Євгена Магди «Гібридна агресія Росії: Уроки для світу».