Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 14:29

У Страсбурзі розпочалася січнева сесія Парламентської асамблеї Ради Європи

23 січня 2017, 09:36

Для України найважливішими подіями сесії є розгляд у середу доповіді Моніторингового комітету «Функціонування демократичних інституцій України» та ухвалення однойменної резолюції, а також проведення організованих членами делегації Верховної Ради паралельних заходів, присвячених наслідкам російської агресії проти нашої держави

У сесії бере участь Постійна делегація Верховної Ради України (голова делегації – Володимир Ар’єв). Сесія розпочала роботу із засідань політичних груп, що формують позиції стосовно питань порядку денного Асамблеї.

Пленарна сесія розпочнеться сьогодні об 11 годині. Завершиться робота ПАРЄ у п’ятницю, 27 січня. Протягом тижня відбудеться обмін думками депутатів Асамблеї з Президентом Республіки Кіпр Н.Анастасіадесом, Головою Комітету міністрів Ради Європи, Міністром закордонних справ Республіки Кіпр І.Касулідесом, Президентом Румунії К.Йоханнісом, Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Й.Ханом, Генеральним секретарем Ради Європи Т.Ягландом.

Делегати також розглядатимуть питання безпеки журналістів та свободи ЗМІ в Європі, відповідальності онлайн ЗМІ, подолання кібердискримінації та мови ненависті в Інтернеті. Крім того, ПАРЄ обговорить ситуацію в Сирії, Лівані, а також інші проблеми Близького Сходу, що можуть впливати на європейську безпеку.

Для України найважливішими подіями сесії є розгляд у середу доповіді Моніторингового комітету «Функціонування демократичних інституцій України» та ухвалення однойменної резолюції, а також проведення організованих членами делегації Верховної Ради паралельних заходів, присвячених наслідкам російської агресії проти нашої держави:

23 січня, 13:00-14:00, кімната 8 – Закатовані, зниклі, переслідувані: Крим благає про справедливість

24 січня, 13:00-14:00, кімната 5 – «Донбас: Діти війни» –презентація документального фільму та обговорення

25 січня, 13:00-14:00, кімната 5 – Донбас у крові

26 січня, 13:00-14:00, кімната 8 – Окуповані території України: відповідальність держави за порушення прав людини в контексті справ Європейського суду з прав людини

Афіша українських заходів (посилання на сторінку Постпредства у Фейсбуці): https://goo.gl/R01tnR

 

Останні новини

Постійний представник України при Раді Європи передав грамоту про ратифікацію Верховною Радою України протоколів 15 і 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод | 22 березня, 17:28

22 березня Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба передав до Організації грамоту про ратифікацію Верховною Радою України Протоколу № 15 про внесення змін до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколу № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин опублікував четверту доповідь щодо України | 16 березня, 16:17

15 березня Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин опублікував четверту доповідь про виконання цієї Конвенції Україною разом з коментарями Уряду. 

Україна запропонувала Раді Європи зробити низку кроків для захисту прав людини в Криму – Дмитро Кулеба | 26 лютого, 12:23

26 лютого 2018 р., у День спротиву окупації Криму Росією, Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба вніс на розгляд держав-членів та керівництва Ради Європи комплекс кроків, які можуть бути зроблені для поліпшення ситуації з правами людини в Криму.

Новий План дій Ради Європи для України сприятиме виконанню Угоди про асоціацію з ЄС | 21 лютого, 16:40

21 лютого 2018 р. Комітет міністрів Ради Європи ухвалив рішення про затвердження Плану дій РЄ для України на 2018-2021 рр.

Дмитро Кулеба: «Досвід України є важливим скрізь у світі, де Росія намагається завдавати ударів» | 19 лютого, 14:35

З нагоди четвертої річниці початку російської агресії проти України Постійне представництво України при Раді Європи провело у Страсбурзі презентацію англомовної версії книги українського політичного експерта Євгена Магди «Гібридна агресія Росії: Уроки для світу».