Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 21:26

У Страсбурзі розпочалася січнева сесія Парламентської асамблеї Ради Європи

23 січня 2017, 09:36

Для України найважливішими подіями сесії є розгляд у середу доповіді Моніторингового комітету «Функціонування демократичних інституцій України» та ухвалення однойменної резолюції, а також проведення організованих членами делегації Верховної Ради паралельних заходів, присвячених наслідкам російської агресії проти нашої держави

У сесії бере участь Постійна делегація Верховної Ради України (голова делегації – Володимир Ар’єв). Сесія розпочала роботу із засідань політичних груп, що формують позиції стосовно питань порядку денного Асамблеї.

Пленарна сесія розпочнеться сьогодні об 11 годині. Завершиться робота ПАРЄ у п’ятницю, 27 січня. Протягом тижня відбудеться обмін думками депутатів Асамблеї з Президентом Республіки Кіпр Н.Анастасіадесом, Головою Комітету міністрів Ради Європи, Міністром закордонних справ Республіки Кіпр І.Касулідесом, Президентом Румунії К.Йоханнісом, Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Й.Ханом, Генеральним секретарем Ради Європи Т.Ягландом.

Делегати також розглядатимуть питання безпеки журналістів та свободи ЗМІ в Європі, відповідальності онлайн ЗМІ, подолання кібердискримінації та мови ненависті в Інтернеті. Крім того, ПАРЄ обговорить ситуацію в Сирії, Лівані, а також інші проблеми Близького Сходу, що можуть впливати на європейську безпеку.

Для України найважливішими подіями сесії є розгляд у середу доповіді Моніторингового комітету «Функціонування демократичних інституцій України» та ухвалення однойменної резолюції, а також проведення організованих членами делегації Верховної Ради паралельних заходів, присвячених наслідкам російської агресії проти нашої держави:

23 січня, 13:00-14:00, кімната 8 – Закатовані, зниклі, переслідувані: Крим благає про справедливість

24 січня, 13:00-14:00, кімната 5 – «Донбас: Діти війни» –презентація документального фільму та обговорення

25 січня, 13:00-14:00, кімната 5 – Донбас у крові

26 січня, 13:00-14:00, кімната 8 – Окуповані території України: відповідальність держави за порушення прав людини в контексті справ Європейського суду з прав людини

Афіша українських заходів (посилання на сторінку Постпредства у Фейсбуці): https://goo.gl/R01tnR

 

Останні новини

Постійний представник висловив занепокоєння відсутністю уваги РЄ до ситуації з правами людини в Криму та Донбасі | 29 листопада 2017, 19:03

Виступ Постійного представника України Дмитра Кулеби на 1301-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи (презентація 3-го квартального звіту Комісара РЄ з прав людини за 2017 рік)

Україна підтверджує свою підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Грузії | 08 листопада 2017, 17:43

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1299-му засіданні Комітету міністрів РЄ (розгляд питання "Консолідована доповідь Генерального секретаря щодо конфлікту в Грузії")

Постійний представник України висловив підтримку діяльності Конгресу РЄ | 25 жовтня 2017, 19:17

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1298-му засіданні Комітету міністрів РЄ (Обмін думками з Президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстрьом)

Постійний представник України закликав Раду Європи захистити населення Криму від свавілля держави-окупанта | 17 жовтня 2017, 14:19

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1297-му засіданні Комітету міністрів РЄ

Місцеві влади поглиблюють співпрацю з Радою Європи | 17 жовтня 2017, 14:12

16 жовтня 2017 розпочався робочий ознайомчий візит до Ради Європи представників місцевих органів влади України. У заході, що триватиме до 20 жовтня, беруть участь члени делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад РЄ, їх заступники, а також мери міст, які залучені до реалізації окремих проектів у сфері місцевого самоврядування.