Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 05:57

14 червня 2016 року Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба вручив акредитаційний лист Генеральному секретарю Ради Європи Т.Ягланду

15 червня 2016, 15:42

14 червня 2016 року Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба провів протокольну зустріч з Генеральним секретарем Ради Європи Т. Ягландом, під час якої вручив акредитаційний лист.

В ході зустрічі вони обговорили низку актуальних питань співробітництва по лінії Україна-Рада Європи, зокрема, перспективи конституційної реформи та реформи судочинства в Україні, стан та перспективи реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки у світлі результатів засідання Керівного комітету, яке відбулось 2 червня ц.р. в Києві, шляхи покращення комунікації між Організацією, органами державної влади України та українським суспільством. Порушувалась проблематика захисту прав людини в окупованому Росією Криму та звільнення українських політичних в’язнів і заручників.

Останні новини

Постійний представник України при Раді Європи передав грамоту про ратифікацію Верховною Радою України протоколів 15 і 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод | 22 березня, 17:28

22 березня Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба передав до Організації грамоту про ратифікацію Верховною Радою України Протоколу № 15 про внесення змін до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколу № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин опублікував четверту доповідь щодо України | 16 березня, 16:17

15 березня Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин опублікував четверту доповідь про виконання цієї Конвенції Україною разом з коментарями Уряду. 

Україна запропонувала Раді Європи зробити низку кроків для захисту прав людини в Криму – Дмитро Кулеба | 26 лютого, 12:23

26 лютого 2018 р., у День спротиву окупації Криму Росією, Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба вніс на розгляд держав-членів та керівництва Ради Європи комплекс кроків, які можуть бути зроблені для поліпшення ситуації з правами людини в Криму.

Новий План дій Ради Європи для України сприятиме виконанню Угоди про асоціацію з ЄС | 21 лютого, 16:40

21 лютого 2018 р. Комітет міністрів Ради Європи ухвалив рішення про затвердження Плану дій РЄ для України на 2018-2021 рр.

Дмитро Кулеба: «Досвід України є важливим скрізь у світі, де Росія намагається завдавати ударів» | 19 лютого, 14:35

З нагоди четвертої річниці початку російської агресії проти України Постійне представництво України при Раді Європи провело у Страсбурзі презентацію англомовної версії книги українського політичного експерта Євгена Магди «Гібридна агресія Росії: Уроки для світу».