Постійне представництво України при Раді Європи

, Київ 10:21

Співчуваємо народу Франції. Весь світ разом з Францією

14 листопада 2015, 13:17
Ми глибоко вражені жахливими терористичними актами, які відбулись ввечері 13 листопада в Парижі і забрали життя невинних людей. Ми висловлюємо щирі співчуття народу Франції, родичам та близьким загиблих.
Сьогодні зранку Президент України поклав квіти біля Посольства Франції в Києві на знак вшанування пам’яті жертв цих терактів. Під час урочистої церемонії Глава держави наголосив: «Ключове повідомлення , що ми побачили із Франції: «We are not afraid» – нас не налякати. Ми з Францією захищаємо наші єдині європейські цінності – свободу, рівність, братерство. Весь світ разом з Францією».

Останні новини

Постійний представник висловив занепокоєння відсутністю уваги РЄ до ситуації з правами людини в Криму та Донбасі | 29 листопада 2017, 19:03

Виступ Постійного представника України Дмитра Кулеби на 1301-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи (презентація 3-го квартального звіту Комісара РЄ з прав людини за 2017 рік)

Україна підтверджує свою підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Грузії | 08 листопада 2017, 17:43

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1299-му засіданні Комітету міністрів РЄ (розгляд питання "Консолідована доповідь Генерального секретаря щодо конфлікту в Грузії")

Постійний представник України висловив підтримку діяльності Конгресу РЄ | 25 жовтня 2017, 19:17

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1298-му засіданні Комітету міністрів РЄ (Обмін думками з Президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстрьом)

Постійний представник України закликав Раду Європи захистити населення Криму від свавілля держави-окупанта | 17 жовтня 2017, 14:19

Виступ Постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби на 1297-му засіданні Комітету міністрів РЄ

Місцеві влади поглиблюють співпрацю з Радою Європи | 17 жовтня 2017, 14:12

16 жовтня 2017 розпочався робочий ознайомчий візит до Ради Європи представників місцевих органів влади України. У заході, що триватиме до 20 жовтня, беруть участь члени делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад РЄ, їх заступники, а також мери міст, які залучені до реалізації окремих проектів у сфері місцевого самоврядування.